mboost-dp1

unknown

Sony Ericsson er med endnu

- Via Sony Ericsson -

Selvom slaget øjensynligt var tabt da nokia lancerede deres mms/pda/farveskærms ‘supertelefon’ har sony ericsson nu bevist de kan endnu. De har nu lanceret P800 med nogenlunde de samme specifikationer som 7650, men med lidt extra lir.





Gå til bund
Gravatar #1 - Geriphor
6. mar. 2002 16:02
Hmmm den er da meget kewl, men (igen?) falder designet til jorden med et brag....

Gir' SonyEricsson 1 år at leve på, hvis ikke de snart kommer med nogle opsigtsvækkende og innovative designs....

//Geriphor
Gravatar #2 - jegge
6. mar. 2002 18:13
Den er jo grim !!
Får mig til at tænke på Star Trek og en VW Bobble.
Gravatar #3 - epedemic
6. mar. 2002 19:31
hm jeg synes den er pænere end nokia 7650... ikke at der skal meget til :P
Gravatar #4 - DiabloRex
7. mar. 2002 00:34
wow hvor er den dog ækel, også er der samtidig fejl på siden. Flot.
Gravatar #5 - C#
7. mar. 2002 08:01
sony ericsson har selv udtalt at de vil til at lave mobilos der koster omkring 4K pr stk, og ikke mere vil deltage i de lavpris tilbud på mobilos'es mere, men istedet satse på at folk helere vil købe mobil tlf'er der kan en masse ting. se selv artikel på computerworld, gidder ikke lige finde den frem, en af de nyeste
Gå til top

Opret dig som bruger i dag

Det er gratis, og du binder dig ikke til noget.

Når du er oprettet som bruger, får du adgang til en lang række af sidens andre muligheder, såsom at udforme siden efter eget ønske og deltage i diskussionerne.

Opret Bruger Login